Polecamy

Nowe roboty sprzątające od Xiaomi!

Nowe roboty sprzątające od Xiaomi!
/
/
AGD
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Na rynku chińskim pojawiły się już najnowsze, innowacyjne roboty sprzątające od Xiaomi. Dwa modele, czyli Roborock G10S oraz G10SPro, wyposażone są w solidne akumulatory o pojemności aż 5200 mAh. Jednak prawdziwą furorę robi funkcja, którą proponuje droższe z urządzeń, sprawdźmy! 

Nowości od Xiaomi – na co możemy liczyć?

Oba roboty mają moc ssącą na poziomie 5100 Pa, a liczba wibracji sonicznych emitowanych przez mop to nawet 3000 na minutę. Według producenta ma to zdecydowanie poprawić jakość mycia podłóg. Oczywiście oba urządzenia przed rozładowaniem wracają samodzielnie do bazy, aby naładować akumulator, jednak obecnie nie jest to nic nadzwyczajnego.

Interesujące jest natomiast to, że stacja dokująca ma nie tylko opróżniać zbiornik odkurzacza, lecz także czyścić szmatkę mopa. Istnieje możliwość zakupu dodatkowych akcesoriów pozwalających suszyć mop na ciepło i opróżniać pojemnik z wodą. Zaskakująca jest natomiast funkcja modelu G10SPro, który dzięki wbudowanej kamerze z mikrofonem umożliwia… prowadzenie rozmów z pozostałymi domownikami! Cena robotów to ok. 3160 zł i 3760 zł za model „Pro”.

Zdj. główne: Onur Binay/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wybrać odpowiedni pakiet hostingu dla twojej strony na WordPressie?
/
Jak wybrać odpowiedni pakiet hostingu dla twojej strony na WordPressie?
Odkryj, jak wybrać optymalny pakiet hostingu dla Twojej strony na WordPressie, aby zapewnić szybkość, niezawodność i efektywność serwisu.
Głośniki przewodowe vs. bezprzewodowe – które wybrać?
/
Głośniki przewodowe vs. bezprzewodowe – które wybrać?
W dzisiejszych czasach mamy do wyboru wiele rodzajów głośników, w tym przewodowe i bezprzewodowe. Oba rodzaje mają swoje zalety i wady, dlatego warto się zastanowić, które są bardziej odpowiednie dla naszych potrzeb i preferencji. W tym artykule porównamy oba typy głośników i postaramy się odpowiedzieć na pytanie, które wybrać.
Nowoczesne lodówki – na co zwrócić uwagę?
/
Nowoczesne lodówki – na co zwrócić uwagę?
Niektórzy, kupując nową lodówkę, mogą się zastanawiać, o czym informują oznaczenia znajdujące się na nalepkach przednich drzwi urządzenia.