Polecamy

Nowe roboty sprzątające od Xiaomi!

Nowe roboty sprzątające od Xiaomi!
/
/
AGD
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Na rynku chińskim pojawiły się już najnowsze, innowacyjne roboty sprzątające od Xiaomi. Dwa modele, czyli Roborock G10S oraz G10SPro, wyposażone są w solidne akumulatory o pojemności aż 5200 mAh. Jednak prawdziwą furorę robi funkcja, którą proponuje droższe z urządzeń, sprawdźmy! 

Nowości od Xiaomi – na co możemy liczyć?

Oba roboty mają moc ssącą na poziomie 5100 Pa, a liczba wibracji sonicznych emitowanych przez mop to nawet 3000 na minutę. Według producenta ma to zdecydowanie poprawić jakość mycia podłóg. Oczywiście oba urządzenia przed rozładowaniem wracają samodzielnie do bazy, aby naładować akumulator, jednak obecnie nie jest to nic nadzwyczajnego.

Interesujące jest natomiast to, że stacja dokująca ma nie tylko opróżniać zbiornik odkurzacza, lecz także czyścić szmatkę mopa. Istnieje możliwość zakupu dodatkowych akcesoriów pozwalających suszyć mop na ciepło i opróżniać pojemnik z wodą. Zaskakująca jest natomiast funkcja modelu G10SPro, który dzięki wbudowanej kamerze z mikrofonem umożliwia… prowadzenie rozmów z pozostałymi domownikami! Cena robotów to ok. 3160 zł i 3760 zł za model „Pro”.

Zdj. główne: Onur Binay/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak oprogramowanie CAD/CAM i coboty mogą zrewolucjonizować procesy produkcyjne w twojej firmie?
/
Jak oprogramowanie CAD/CAM i coboty mogą zrewolucjonizować procesy produkcyjne w twojej firmie?
Poznaj zalety technologii CAD/CAM i cobotów w przemysłowym świecie produkcji. Dowiedz się, jak te narzędzia mogą zwiększyć efektywność i zysk w Twojej firmie.
Tablet dla dziecka – jak warto go zabezpieczyć przed uszkodzeniami?
/
Tablet dla dziecka – jak warto go zabezpieczyć przed uszkodzeniami?
W celu ochrony tych urządzeń i zapewnienia ich długotrwałej użyteczności istnieje wiele skutecznych metod zabezpieczania.
Dlaczego warto mieć pakowarkę próżniową w domu?
/
Dlaczego warto mieć pakowarkę próżniową w domu?
Pakowarka próżniowa to urządzenie, które pozwala na usunięcie powietrza z worków próżniowych, w których przechowujemy żywność. Dzięki temu produkt zachowuje swoją świeżość i smak na dłużej. W dzisiejszych czasach, kiedy wiele osób dba o zdrowe odżywianie, pakowarka próżniowa może okazać się niezbędnym urządzeniem w domu. Dlaczego warto ją mieć i jakie korzyści niesie ze sobą jej użytkowanie? Oto kilka powodów.